Wyróżnienie studentki Architektury Krajobrazu w konkursie Marszałka Województwa Opolskiego

Marszałek Województwa Opolskiego Pan Andrzej Buła wraz z Zarządem Województwa Opolskiego w marcu br. ogłosił konkurs „Koncepcja zagospodarowania terenu posesji BioCentrum przy ul. Hallera 9 w Opolu". Prace można było składać do końca kwietnia.

W konkursie wyróżniono zespół projektowy stanowiący dwuosobowy zespół studentów tj.: Panią inż. arch krajobrazu Darię Słoninę, studentkę I roku studiów II stopnia kierunku Architektura Krajobrazu Uniwersytetu Opolskiego oraz Pana Mateusza Mikołajów, studenta III roku kierunku Architektura Politechniki Opolskiej pod opieką merytoryczną dr Grzegorza Kusza z Katedry Ochrony Powierzchni Ziemi, Wydziału Przyrodniczo-Technicznego Uniwersytetu Opolskiego.

Gratulujemy !!!